Uherský Ostroh, Uherské Hradiště, Zlín, Hodonín, Břeclav

Demoliční práce

01

Demolice domu

Nabízíme kompletní demolice na klíč 

Jako firma jsme schopni realizovat jak rozsáhlé, tak i menši demoliční práce. Na základě zkušeností víme, jakým způsobem ke konkrétní demolici přistupovat a jaké faktory zohlednit. Poskytujme demolice na klíč nebo subdodávku demoličních prací. Demoliční práce provádíme v Uherském Hradišti, Veselí nad Moravou, Hodoníně, Otrokovicích.
Služby

02

Demoliční práce

Demolice

Provádíme demolice objektů a konstrukcí nejen zděných, ale i betonových a celodřevěných. Konkrétní postup při demolici je závislý na zhodnocení individuálních podmínek v dané lokalitě. 

Zajišťujeme provedení kompletních demolic počínaje přepravou demoliční techniky, přes samotnou demolici, uskladnění suti až po finální úpravy terénu. Naším zaměřením jsou především strojní demolice, avšak provádíme i ruční bourací práce. 

Vždy se snažíme dbát na hladký průběh demolice. Klademe důraz na dodržování bezpečnostních opatření, minimální dopad na životní prostředí a udržování čistoty v okolí stavby.

Demolice

Demolice běžných rodinných domů, hospodářských a jiných objektů ◦ Strojní i ruční demolice ◦ Demolice zděných, celodřevěných staveb

Likvidace

Následná likvidace a recyklace stavebních materiálů ◦ cihly, beton, zdivo, keramické obklady, plasty, dřevo, kovy, střešní tašky

Demontáž

Demontáž ocelových a dřevěných konstrukcí ◦ Demontáže plastových oken ◦ Demontáže lešení 

Zemní práce

Zemní práce po demolici pro další realizaci. Nabízíme také zpracování a odstranění vzniklé stavební sutě, případně i terénní úpravy.

Průběh spolupráce od prvního kontaktu až k předání staveniště

cenová nabídka
Na základě Vaší poptávky si s Vámi domluvíme bezplatnou prohlídku nemovitosti, kterou hodláte odstranit. Po konzultaci na místě stavby Vám do 5 dnů zašleme bezplatnou cenovou nabídku.
Návrh termínu
Po odsouhlasení nabídky Vám navrhneme nejbližší možný termín realizace.
zahájení demolice
Před zahájením demolice je nutné zajistit odpojení veškerých inženýrských sítí a v případě potřeby využívání veřejného prostranství vyřídit povolení k tzv. záboru.
DEmolice
Provedeme kompletní demolice dle předchozí domluvy.
likvidace
Po dokončení demolice odstraníme veškeré odpady v souladu s platnými zákony. Likvidujeme i nebezpečné odpady, jako je například azbest.
konečné úpravy
Po pečlivé rekultivaci předáváme místo připravené pro další využití.

03

Strojový park

naše technika

Bachan
Smykový nakladač

Provozní hmotnost: 3,5 t 
Šířka lžíce: 190 cm  
Paletizační vidle: nosnost 1,5 t 
Hydraulická míchací lopata na beton: 0,45 m3

Kolový dumper JCB 3T

Způsob vyklápění: přední / otočné 
Provozní zatížení: 3 t 
Objem korby (navršený): 1 615 litrů

Pásové rýpadlo Takeuchi TB 235

Provozní hmotnost: 3,5 t 
Hloubkový dosah: až 3,5 m 
Hydraulické demoliční kladivo Huppi 
Šířka výkopu: 30, 50, 70  
120 cm široká svahovací lžíce. Stroj je osazen naklápěcí hlavou Powertilt – možnost naklápění  veškerého příslušenství o 180 stupňů. 

Pásové rypadlo Wacker Neuson ET 90

Provozní hmotnost: 9,3 t
Hloubkový dosah: až 4,6m
Demoliční drapák
Šířka výkopu: 40, 60, 90
150 cm široká svahovací lžíce. Stroj je osazen naklápěcí hlavou Powertilt – možnost naklápění veškerého příslušenství o 180 stupňů.

CEník

Cena demolice domu či jiného objektu se odvíjí od mnoha faktorů. Záleží na celkovém objemu a výšce objektu, typu materiálu a konstrukce, odstupu od sousedních objektů, velikosti manipulačního prostoru… 

Pro individuální nabídku nás kontaktujte.
Kontaktujte nás

Reference

Bzenec
Demolice velkého rodinného domu o rozloze 400 m2. Demolice byla provedena na klíč, od demontáže a likvidace střechy, přes samotnou demolici až po odvoz veškeré suti na skládku.
Technická analýza stavby i zpracovaní cenové nabídky je zcela ZDARMA.
Cenová kalkulace
© 2024 David Bachan - Uherský Ostroh . Všechna práva vyhrazena
Developed by MadFox design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram